Energetik - TOP mzda , skvělá příležitost !

Moderní společnost s silným zázemím hledá do svého týmu kolegy na výše uvedenou pozici!

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Zázemí ve stabilní společnosti
  • Stravenky
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Žetony na jídla z automatu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Cafetérie ( každě čtvrtletí až 1500 Kč)
  • Jazykové kurzy AJ/NJ
  • Firemní večírky
  • Škála benefitů vycházejících z vnitřních předpisů zaměstnavatele

Náplň práce

  • Navrhovat technická řešení v oblasti a koncepce rozvoje energetiky z hlediska rozvoje
  • Kontrola dodržování kázně v odběru a dodávce el. energie, tepla a plynu
  • Podílení se na vypracovávání statistických výkazů
  • Podílení se na přípravě a realizaci investičních činností
  • Přebírat a kontrovat technickou dokumentaci k energetickým zařízením
  • Provádět technický dohled při instalaci energetických zařízení
  • Zodpovědnost za hospodaření s el. energií, teplem a plynem

Požadujeme

  • Požadujeme SŠ/VŠ směr elektro a vyhláškou 50
  • Dodržování ohlašovacích povinnosti k zákonu č. 86/2002 sb. v platném znění
  • Evidence dle vyhlášky č. 302/1998 sb. ve znění pozdějších předpisů

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Adéla Stehlíková

Kód: 165567

Místo práce: Liberecký kraj, Ústecký kraj

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé