Laboratorní technik

Pro našeho významného zákazníka hledáme vhodného kandidáta na pozici Technik ( pracovník ) laboratoře.

Náplň práce:

Vstupní kontrola, vzorkování surovin a dílů, reporting

Kontrola procesních parametrů

Kontrola dodávek a testování reklamovaných dílů

Ovládání 3D měřícího stroje (IMS Impact)

Kontrola a testování výrobků, vypracování protokolů a reportování výsledků

Vypracování SPC a MSA

Příprava APQP vzorků a jejich měření, odpovědnost za registr vzorových dílů

Požadujeme

SŠ strojního zaměření - praxe 3 roky na podobné pozici

AJ – základní znalost

Schopnost ovládat 3D měřící stroj - výhodou

Znalost výkresové dokumentace

Ochota pracovat ve 2-směnném provozu

MS Office

ŘP sk.B

Nabízíme

13. mzda

Mzda 30 000,- Kč

Zázemí mezinárodní společnosti

Věrnostní bonus

Příspěvek na penzijní připojištění

Firemní stravování s příspěvkem zaměstnavatele

5 týdnů dovolené

Studijní volno

V případě zájmu nás kontaktujte na emailu ondrej.hromjak@jobleader.cz nebo tel. 778 736 555

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Ondřej Hromjak
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 150465

Místo práce: Středočeský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé