LEAN specialista top challenge

Pro mezinárodní společnost v oblasti strojírenství hledáme zkušeného LEAN specialistu.

Nabízíme

  • pružnou pracovní dobu
  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • stravování v závodní jídelně s příspěvkem
  • výkonnostní odměny
  • adekvátní finanční ohodnocení dle zkušeností

Náplň práce

  • nastavování Lean procesů
  • pravidelná komunikace s oddělením kvality a výroby
  • organizování motivačních porad, reporting
  • identifikace možností v rámci zlepšování výrobního procesu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Pokročilou znalost AJ
  • znalost v principech štíhlé výroby
  • znalost v oblasti zlepšování procesů
  • praxe na obdobné pozici vítána

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Jaroslava Plecita

Kód: 151701

Místo práce: Liberecký kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé