Manažer kvality ! SKVĚLÁ PŘÍLEŽITOST !

Do nově vznikajícího oddělení hledáme leadera na post managera kvality.

Pro Vás máme připraveno

  • zajímavou práci v jedné z nejprestižnějších společností na Děčínsku
  • mzdu odpovídající náročnosti Vaší práce
  • managerské odměny a benefity
  • možnost stát se součástí TOP managementu a vdechnout do práce své know how
  • osvojení potřebných znalostí, zdokonalování a osobní růst
  • školení, včetně různých jazykových kurzů
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 25 dní dovolené
  • stravování, a mnoho dalšího

Náplň práce

  • používání preventivní opatření a nástrojů pro zabránění vad a procesních rizik;
  • vedení výběru a uplatnění metrologie a inspekčních metod pro určení spolehlivosti produktu / procesních dat, interpretace dat oproti specifikaci a dodržování;
  • Podílení se na aktivitách řetězce kvality, prodejce a dodávek.
  • vedení a dohled nad auditem
  • sledování a návrhy pro zlepšení

Požadujeme

  • dobré ústní i písemné komunikační dovednosti v českém, anglickém jazyce, nebo německém;
  • kvalita engineering nebo související zkušenosti;
  • znalost metodik zlepšení kvality a nástrojů,
  • znalost konstrukční a procesní specifikace / dokumentace;
  • dobrá znalost mezinárodních norem týkajících se kvality
  • schopnost porozumět technických návrhů, specifikací a standardů.

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Jaroslava Plecita

Kód: 138369

Místo práce: Liberecký kraj, Ústecký kraj

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé