Manipulant / ka skladu - až 25.000 Kč +10.000 bonus

Hledáme šikovné uchazeče/ky na různorodou práci do společnosti zabývající se servisem elektroniky - práce je vhodná pro muže i ženy bez praxe či vzdělání, vhodné i jako získání praxe pro absolventy.

Náplň práce

  • jednoduché čištění zařízení
  • drobné opravy - výměna komponentů
  • kompletace, balení a příprava pro expedici
  • vkládání dat do PC

Nabízíme

  • mzda 23.000 - 26.000 Kč/měsíc (záladní mzda 20.000 Kč, po zapracování 21.000 Kč + bonusy/příplatky)
  • nástupní bonus 10.000 Kč
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na Multisport kartu
  • zdarma svozové autobusy přímo z Prahy (10 minut od metra)
  • odměna za doporučení známého / kamaráda - příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • 5 týdnů dovolené
  • nástup ihned/dohodou

V případě zájmu zašlete životopis, volejte 9–17 v prac.dny nebo zašlete SMS (my se ihned ozveme) na telefonní číslo 773 779 855

Požadujeme

  • základní znalost práce na pc
  • ochotu pracovat ve směnném provozu

Pracovní doba

  • třísměnný provoz (ranní, odpolední a noční směny)
  • dvousměnný provoz (denní a noční směny)

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Dagmar Ocetníková
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 32110

Místo práce: Praha

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé