Manipulant / ka skladu až 26.000 Kč + 10.000 náborový příspěvek

Místo výkonu práce: cca 10 min od Prahy, BEZPLATNÁ SVOZOVÁ DOPRAVA ze zastávky metra C – Opatov!

Pro našeho významného klienta hledáme šikovné pracovníky/ice

Náplň práce

  • manuální práce ve skladu
  • balení, montáže, obsluha zařízení aj.
  • výměna komponentů, montáže a kompletace
  • vkládání dat do PC
  • vhodné pro muže i ženy /absolventy

Nabízíme

  • ZAJÍMAVÉ finanční ohodnocení až 26.000 (fix + bonusy + příplatky) + 10.000 náborový příspěvek
  • HPP, dlouhodobou spolupráci v čistém prostředí
  • STRAVOVÁNÍ za pár kaček
  • ODMĚNA za doporučení známého / kamaráda 2.000 Kč
  • ZDARMA svozové autobusy zajištěny z Prahy a Říčan (10 min od Prahy)
  • NÁSTUP ihned/dohodou

V případě zájmu zašlete životopis, volejte 9–17 v prac.dny nebo zašlete SMS (my se ihned ozveme) na telefonní číslo 773 779 855 nebo 774 285 555

Požadujeme

  • zkušenost na obdobné pozici - operátor výroby / skladu, manuální pracovník výhodou
  • základní znalost práce na pc
  • ochotu pracovat ve směnném provozu
  • ochotu dojíždět v rámci Prahy
  • spolehlivost
  • nástup ihned/dohodou

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Helena Kachlíková
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 32110

Místo práce: Praha

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé