Manuální práce , top benefity od 25.500 Kč

Nabízíme

  • hlavní pracovní poměr
  • mzdové podmínky od 25 500 kč
  • bonusy, prémie
  • stravenky v hodnotě 90 kč / za každou odpracovanou směnu
  • stabilní a spolehlivý rodinný zaměstnavatel
  • flexipasy
  • 5 dnů dovolené navíc
  • kariérní a mzdový postup
  • dobré pracovní prostředí
  • svoz zdarma do 20 minut
  • 3 směnný provoz

Náplň práce

  • obsluha automatizovaných strojů , výroba koberců do automobilů

Požadujeme

  • Schopnost dodržovat předepsané pracovní postupy
  • Týmový přístup

V případě vašeho zájmu kontaktujte naší personalistku Martinu Reindlovou na tel čísle 725 145 569 email: decin@jobleader.cz

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Martina Reindlová

Kód: 160015

Místo práce: Ústecký kraj , Slovensko

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé