Mistr junior - TOP finanční ohodnocení , šance pro absolventy !

Do moderní, energické, nadnárodní společnosti hledáme nového kolegu na výše uvedenou pozici!

NABÍZÍME

  • Týden dovolené navíc
  • TOP finanční ohodnocení
  • 13. a 14. Mzda
  • Benefitní systém Cafeteria
  • Sick day
  • Podporu pro další vzdělávání
  • Příspěvek zaměstnavatele na penzijní nebo životní připojištění po třech měsících trvání pracovního poměru
  • Dotované stravování
  • Systém benefitů

NÁPLŇ PRÁCE

  • Návrh, realizace a spuštění linky nebo části výroby.
  • Vytváření rozpočtu, na specifikaci strojů,
  • Spolupráce při náboru lidí a náčrtu procesu výroby.
  • Školení operátorů nebo zajištění potřebných materiálů pro výrobu.
  • Úzká spolupráce s kolegy z dalších oddělení

POŽADUJEME

  • VŠ vzdělání je velké plus
  • Předešlá praxe na pozici Mistr výhodou
  • Zkušenosti s procesním řízením
  • AJ na komunikativní úrovni, znalost práce s PC, znalost SAP velkou výhodou

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Adéla Stehlíková

Kód: 165394

Místo práce: Ústecký kraj , Slovensko

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé