Mzda až 26 000 Kč + 12 000 Kč bonus. Balení dárkových sad, 2 směnny, víkendy vo

Hledáme manuálně zručné uchazeče/ky na dlouhodobý pracovní poměr na pozici operátor/ka ve výrobě pro společnost zabývající se kompletací dárkových sad sídlící na Praze východ.

Nabízíme:

.-Mzdu až 26 000 Kč

  • benefity (stravenky v hodnotě 115,–Kč, 5 týdnů dovolené, svoz zdarma do práce aj.)
  • náborový příspěvek ve výši až 12.000,–Kč
  • svoz zdarma (Opatov, Říčany)
  • místo výkonu práce: Praha východ (Říčany – Jažlovice)
  • nástup ihned/dohodou

Náplň práce:

  • nenáročné balení dárkových sad
  • štítkování, lepení etiket
  • práce se čtečkou

Pracovní doba:

  • Dvousměnný provoz (PO – PÁ, 8 hodinnové směny)
  • Víkendy volné

Požadujeme:

  • bezúhonost
  • věk 18 +
  • manuální zručnost

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na telefonní číslo ☎ 770 179 555 nebo nám zašlete svůj životopis✉ praha@jobleader.cz

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Denisa Najmanová

Kód: 159077

Místo práce: Praha, Středočeský kraj

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé