OBCHODNÍ REFERENT - zemědělství

Pro posilnění obchodního týmu významné nadnárodní společnosti zabývající se velkoobchodem se zemědělskými komoditami hledáme nového kolegu. m / ž

Hledáte výzvu? My hledáme ambiciózní a talentované osobnosti!

Co bude Vaším úkolem

komplexní péče o zákazníky včetně pravidelných návštěv

vyhledávání a realizace obchodních případů

mapování trhu

osobní i telefonické jednání s tuzemskými a zahraničními zákazníky

administrativní činnost spojená s obchodními případy

služební cesty

osobní jednání s dodavateli

dohled nad dodržováním termínů a zodpovědnost za plnění plánů

komunikace s logistickým oddělením

Co požadujeme?

SS, VŠ vzdělání

praxe v obchodní společnosti kteréhokoliv oboru výhodou

komunikativní znalost cizího jazyka (AJ/NJ)

příjemné vystupování a obchodního ducha

komunikační a organizační schopnosti

prezentační dovednosti a časovou flexibilitu

dobré znalosti práce na PC-MS Office

řidičský průkaz: sk.B, aktivní řidič

spolehlivý a zodpovědný přístup k práci

zájem o dlouhodobou spolupráci, loajalitu

Co nabízíme

Velmi dobré finanční ohodnocení

Odborné zaškolení

Profesní růst

Široké portfolio benefitů včetně teambuildingů

Příjemný pracovní kolektiv

Prostor na využití vědomostí a zručností s možností stát se odborníkem v obchode

Pozíce vhodná pro absolventa: Ano

Termín nástupu: dohodou

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 155548

Místo práce: Plzeňský kraj , Slovensko

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé