Obsluha CNC frézky

Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici operátor CNC frézky

Nabízíme

Zajímavou práci v rozvíjející se stabilní české firmě

Možnost získání nových znalostí a kariérního růstu

Velmi dobré finanční ohodnocení a firemní benefity

Školení zaměstnanců ke zvýšení kvalifikace v oboru

Závodní stravování nebo příspěvek na stravování

Lokalita: Šluknovský výběžek, okres Děčín

Mzda: 85-140 Kč/hod

Směnnost: 3 směny

Požadujeme

Vzdělání: střední odborné s výučním listem (mechanik, obráběč kovů, programátor atp.), příp. SŠ strojírenského zaměření

Znalost obsluhy CNC stroje (systému FANUC výhodou)

Částečná znalost programování výhodou

Znalost a orientace ve výkresové dokumentaci

Pečlivost, zodpovědnost, flexibilita, samostatnost

Ochota pracovat ve směnném provozu

Náplň práce

Plnění plánu výroby dle zadání

Každodenní odvod odvedené práce

Dodržování pořádku na pracovišti dle nastavených standardů

Dodržování předepsaných Technologických postupů výroby

Správa zapůjčeného nástroje, nářadí a přípravků

Kontrola a údržba stroje předepsané pro obsluhu stroje

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Šárka Šivrová
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 157134

Místo práce: Liberecký kraj, Ústecký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé