Seřizovač balících strojů v potravinářské výrobě, Benešovsko, doprava zdarma!

Co Vás čeká?

❅ obsluhovat, kontrolovat a udržovat výrobní linku za současného plnění požadavků kvality a bezpečnosti

❅ seřizovač balících strojů pracuje samostatně a také jako součást výrobního týmu

❅ zaznamenávání požadovaných hodnot

❅ pravidelné provádění kontrol kvality

Požadavky na vzdělání?

❅ středoškolské vzdělání ideálně technického či potravinářského směru

❅ případně výuční list

❅ uživatelskou znalost práce na PC

❅ praxe se seřizováním strojů vítána

❅ technické předpoklady

❅ komunikativnost

Co vám můžeme nabídnout

❅ mzda od 28.- 32.000 Kč dle praxe

❅ 12hod. směny, denní/noční, krátký/dlouhý týden

❅ svozové autobusy na směnu i zpět ZDARMA

Benešov, Týnec n/S., Votice, Sedlčany, Vlašim

❅ čtvrtletní bonusy za 100% docházku

❅ 5 týdnů dovolené

❅ příplatky (50% za přesčas, 20% za noc, 10% za víkend)

❅ penzijní připojištění

❅ dotované závodní stravování

Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Kontakt: Jitka Čadilová

Telefon: +420775880555

Kód: 165713

Místo práce: Votice, Vlašim, Sedlčany, Benešov

Plat: 28000 - 32000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé