Skladník - VELMI atraktivní mzda!

Nadnárodní společnost, jež v posledních několika letech zažívá růst, hledá do svého týmu novou posilu na pozici Skladníka.

Nabízíme

  • atraktivní finanční ohodnocení,
  • bonusy od společnosti (penzijní připojištění...)
  • příspěvek na dopravu,
  • stravenky,
  • možnost kariérního růstu a osobního rozvoje v rámci firmy,
  • moderní pracovní prostředí,
  • přístup k nejmodernějším technologiím,
  • zázemí stabilní a prosperující společnosti,
  • možnost podílet se na nových projektech.

Náplň práce

  • evidence materiálového stavu ve skladu,
  • manipulace s díly a obaly na vysokozdvižném vozíku,
  • nakládka, vykládka kamionu.

Požadujeme

  • SOU / SŠ vzdělání,
  • praxe ze skladu výrobní společnosti,
  • znalost práce na PC

Kontakt: Zuzana Wolfová 778 761 551 zuzana.wolfova@jobleader.cz

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Zuzana Wolfová

Kód: 159653

Místo práce: Ústecký kraj , Slovensko

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé