Specialista zákaznického servisu

Pro našeho klienta, logistickou společnost zajišťující komplexní řešení v oblasti námořní dopravy a logistiky, hledáme vhodného kandidáta/tku na zákaznický servis.

Náplň práce

  • komunikace se zákazníky na prvotřídní úrovni, zajišťování jejich požadavků a potřeb v rámci přepravních služeb
  • udržování skvělých vztahů se zákazníky i dodavateli
  • zpracování reportingu pro management společnosti
  • práce na speciálních projektech
  • místo výkonu práce Praha západ

Požadujeme

  • SŠ/VŠ, obor logistika výhodou
  • zkušenosti na obdobné pozici
  • AJ - střední úroveň / komunikace hlavně v písemné podobě
  • velmi dobré komunikační dovednosti, prozákaznický přístup, zodpovědnost

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • přátelské prostředí
  • benefity - příspěvky na pojištění, občerstvení na pracovišti, 25 dnů dovolené
  • nástup dle dohody

Zaujala Vás nabízená pozice? Chcete se stát součástí globální rodiny a mít možnost kariérně se posouvat ve Vašem oboru? Zašlete nám Váš životopis na: pardubice@jobleader.cz

Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Kód: 158175

Místo práce: Praha, Středočeský kraj

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé