Strojní mechanik - TOP mzda !

Do stabilní, moderní společnosti zabývající se průmyslovou automatizací hledáme nové kolegy na výše uvedenou pozici.

Nabízíme

  • Především možnost být u zrodu něčeho unikátního a stát se součástí energického a zapáleného týmu.
  • Velmi motivující finanční ohodnocení
  • Extra úkolové odměny
  • Plovoucí pracovní dobu
  • Vyváženost mezi pracovním a soukromým životem
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní akce
  • Bonusy/prémie

Náplň práce

  • Náš mechanik samostatně montuje a sestavuje stroje na základě výkresové dokumentace.
  • Řeší pneumatické, hydraulické a mechanické opravy strojů
  • Řeší poruchy ve výrobě a jejich příčiny

Požadujeme

  • SŠ/ SOU vzdělání v oboru výhodou! (strojní mechanik, zámečník, apod.)
  • Zkušenost se čtením ve výkresové dokumentaci
  • Základní znalost pneumatických systémů

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Adéla Stehlíková

Kód: 164253

Místo práce: Liberecký kraj, Ústecký kraj

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé