Technik inženýringu - 5 týdnů dovolené

Nadnárodní společnost, jež v posledních několika letech zažívá růst, hledá do svého týmu novou posilu na pozici Technika inženýringu.

Nabízíme

  • atraktivní finanční ohodnocení dle vašich zkušeností,
  • bonusy od společnosti (5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvky na stravování, příspěvky na dopravu...),
  • možnost kariérního růstu a osobního rozvoje v rámci firmy,
  • moderní pracovní prostředí,
  • přístup k nejmodernějším technologiím,
  • zázemí stabilní a prosperující společnosti,
  • možnost podílet se na nových projektech.

Náplň práce

  • provádění kontrol procesů ve výrobě,
  • výborná znalost CNC strojů (obsluha, programování),
  • úzká spolupráce s údržbou, výrobou, inženýringem a dalšími odděleními,
  • návrh a realizace zlepšování produktů a procesů,
  • místo výkonu práce: Přestanov.

Požadujeme

  • min. SŠ technického směru (elektro, strojní),
  • praxe ve výrobě s obdobnou náplní práce výhodou,
  • znalost CNC strojů,
  • zkušenosti s údržbou strojů,
  • středně pokročilá znalost AJ.

Kontakt: Bc. Michaela Beránková 778 761 551 decin@jobleader.cz

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Michaela Beránková
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 158302

Místo práce: Ústecký kraj

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé